- HP INC.

Цена
€34 15 / 66 79 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 685 Comfort - Mouse - dual mode - 7 buttons - wireless - Bluetooth - USB wireless receiver - black - Smart Buy
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HP 685 Comfort - Mouse - dual mode - 7 buttons - wireless - Bluetooth - USB wireless receiver - black - Smart Buy
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Mouse |
| Marketing Description | The HP 685 Comfort mouse combines practical design with advanced functionality for everyday users. With Bluetooth and USB connectivity, this mouse supports dual mode operation, allowing seamless switching between devices. The innovative Tilt Wheel technol |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Width | 12 cm |
| Depth | 6.91 cm |
| Height | 4.22 cm |
| Weight | 88 g |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Buttons Qty | 7 |
| Features | Fast scrolling, Tilt Wheel technology, Multi-Device, quiet clicking sound, Multi SurfaceTracking, 6 programmable buttons |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Compliant Standards | CB, GS, FCC, IC, RCM, WPC, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, ICASA, UKCA, KCC, VCCI, TUV, RATEL, IFETEL, BIS, TELEC, MOICT, ictQATAR, RoHS, Subtel, NOM-208, NKRZI, Intel Evo |
| Type | AA type |
| Software Included | HP Accessory Center |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Localisation | English / Europe |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Colour | Black |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Included Accessories | AA battery |
| Run Time (Up To) | 20 months |
| Shipping Width | 13.4 cm |
| Shipping Depth | 10 cm |
| Shipping Height | 5 cm |
| Shipping Weight | 203 g |
| Product Recycled Content | 65 % - made of recycled plastic |
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) + Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1600 DPI |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 80 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | До 12 месеца |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.09кг |
HP 685 CFT Dual-Mode Mouse SmartBuy – Универсална свързаност за продуктивност
Насладете се на свободата на двурежимна свързаност с HP 685 CFT SmartBuy мишка. Превключвайте безпроблемно между кабелна USB и безжична 2.4 GHz работа, за да отговаряте на работния си процес и да пестите батерия. Ергономичният дизайн за двете ръце и оптичният сензор осигуряват надеждна точност за ежедневни задачи.
Ключови Предимства
- Двурежимна свързаност — Използвайте включения USB кабел за стабилна кабелна връзка или 2.4 GHz нано приемник за безжична работа без кабели.
- Дълъг живот на батерията — До 12 месеца типична употреба с една AA батерия намалява времето за престой и поддръжка.
- Компактна и преносима — Лек дизайн и отделение за съхранение на приемника я правят идеална за професионалисти в движение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) + Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1600 DPI |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 80 g |
| Живот на батерията | До 12 месеца |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
Какво има в кутията
- HP 685 Dual-Mode мишка
- HP 1.5 m USB-A към Micro-USB кабел
- 2.4 GHz нано USB приемник
- 1 x AA батерия (предварително поставена)
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









